O firmie

Nasza firma świadczy usługi w zakresie obrotu celnego od 1992r. Agencja Celna zajmuje się: organizacją odpraw celnych w imporcie i exporcie, sporządzaniem niezbędnej dokumentacji oraz sprawdzanie jej poprawności, wystawianiem świadectw EUR1, FORMA. Służymy doradztwem w zakresie obrotu celnego, występujemy w imieniu naszych klientów przed Urzędem Celnym. Sporządzamy deklaracje INTRASTAT na zakup i sprzedaż towarów wewnątrz Unii Europejskiej.

Zapraszamy do naszego sklepu firmowego ZAP SZNAJDER BATTERIEN prowadzącego sprzedaż akumulatorów, serwis i opiekę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Zapewniamy korzystne ceny!

Ponadto, zajmujemy się sprzedażą projektów architektonicznych studia “Z-500″ – to rozwiązania budowy domów dla każdej rodziny. Posiadamy dokładne rozeznanie w planie zagospodarowania przestrzennego terenu Błonia i okolic.

Jesteśmy firma, która zapewni Państwu kompleksowa i profesjonalna obsługę celną w obszarze UE. Potrzebujesz rzetelnej pomocy podczas odprawy celnej lub przy sporządzeniu deklaracji INTRASTAT? Potrzebujesz nowego akumulatora w atrakcyjnej cenie? Zgłoś się do nas! Zapraszamy!

Galeria

Dane kontaktowe

CLT CELCONS
ul. Modlińska 8b 05-870 Błonie
664-128-993
604-778-688
e-mail: celcons@celcons.com.pl